O nás

 

Jsme malá rodinná firma, jejímž hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků.

Právě proto se zaměřujeme na malé a středně velké firmy. V soukromé sféře je naše nabídka určena pro všechny, kteří se rozhodli trávit svůj čas efektivněji, nebo potřebují prostě jen pomoci.

„Vaše starosti na naši hlavu“

Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně s vysokou pečlivostí a nejvyšší diskrétností. Nezáleží nám na kvantitě, ale na kvalitě odvedených služeb. Proto se vždy se svým zákazníkem osobně setkáme a vzájemně projednáme jeho skutečné potřeby.

Při našem úklidu používáme pouze profesionální čistící prostředky.

Máte vy, nebo Vaše děti zdravotní problémy? Dokonale zbavíme Váš byt, či dům prachu  a roztočů pomocí čistícího systému Rainbow.

Pochybujete, nemůžete se rozhodnout, nebo se jen bojíte nechat nahlédnout někoho cizího do svého soukromí? Stačí nám zavolat a sami uvidíte, že Vaše obavy jsou zbytečné. Váš život bude jednodušší a veselejší.

A proč jsme se vlastně rozhodli založit si vlastní firmu provozující služby zákazníkům? Prostě proto, že už máme dost nepoctivých firem, kterých na našem trhu stále přibývá. Každý z nás je dříve, nebo později donucen využít některé ze služeb, které jsou poskytovány a bohužel se většinou setká s neprofesionálním přístupem a nekvalitně odvedenou prací. Proto Vám chceme dokázat, že i v dnešní době můžete najít firmu, která bude pracovat podle Vašich představ a ne podle těch svých.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na 603 879 677, nebo info(zavináč)dahliaservis.cz